Filiżanki z nadrukiem z jakiego szkła

Posted on

filiżanki z nadrukiem

filiżanki z nadrukiem

Filiżanki mogą być z różnych tworzyw ceramiki, metalu czy ze szkła. Jak chodzi o szkło to często zastanawiamy się z jakiego szkła? Jest wiele fajnych pomysłów na filiżankę z szkła. Możemy wybrać szkła przezroczystego, szkła antisola, szkła satynowego, szkła piaskowe, szkła laminowe i szereg ciekawych innych rodzajów. Szkło jest delikatne ale bardzo potrafi być piękne i wzorcowe. Warto nad takim szkłem pomyśleć jako prezent dla bliskiej osoby lub znajomej. Mała niespodzianka a tak potrafi cieszyć osobę obdarowaną.Filiżanki z nadrukiem z szkła przezroczystego jest wylewane na 1000 stopni Celcjusza zawierające cynę. Jest to szkło nie za tanie ale bardzo efektowne. Szkło antisol jest zaś barwiony w masie i jest różnych odcieni ale z światłem przepuszczalnym. Szkło satyna jest to szkło matowe z jednej strony a z drugiej przezroczyste. Szkło piaskowane jest piaskowane na wiele sposobów wszystko zależy od metody jej efekt. Szkło laminowane jest wykonywane z szeregu metod powstawaniu, dzięki którym efekt powstaje odpowiedni. Każda metoda jest wspaniała i efektowna, lecz wybór należy do nas.

Jednak najczęściej wybiera się przezroczyste lub matowe. Filiżanki z nadrukiem z tego typu szkła jest bardzo efektowne i powstaje najszybciej dzięki czemu cena jest bardzo nie wygórowana a zadowolenie na pewno gwarantowane. Ładnie prezentujący się prezent w postaci takiej filiżanki to dobry wybór dla rodziców, dzieci, dziadków, babci czy bliskiej osobie.

Takiego typu filiżanki z nadrukiem są bardzo dobry elementem także na promocje własnej firmy zwłaszcza biurowej. Każdy pracownik mający w pracy taką filiżankę szklaną z grafiką firmy lub nazwą, na pewno zrobi dobre wrażenie na klientów. W branży finansowej są różne rzeczy dozwolone a przede wszystkim tego typy reklamy, która na pewno spodoba się wszystkim. Można także takie filiżanki dodawać jako dodatek do zakupów większych lub inne fajne promocje konkursy w raz z nadrukiem firmowym. Efektowna reklama to świetny pomysł na rozkręcenie biznesu każdego rodzaju.

Tags: , , ,