Kolorowe balony z nadrukiem

Posted on

balony z nadrukiem

balony z nadrukiem

Balony reklamowe to wciąż bardzo popularne gadżety stosowane w wielu kampaniach promocyjnych. Wykorzystywane są nie tylko w celu reklamowania produktów dla małych dzieci, ale również w celu budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstw niezwiązanych z tą branżą. Nader często wykorzystuje się je również w celu promowania instytucji non profit, urzędów państwowych, organizacji społecznych, stowarzyszeń, szkół, banków i innych. Oprócz tradycyjnych małych baloników, dużą popularnością cieszą się również duże balony stacjonarne.

Festyny rodzinne okazją do promowania przedsiębiorstwa

Zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miasteczkach bardzo często organizowane są różnego rodzaju pikniki, festyny i inne imprezy plenerowe. Okazją są różne święta, uroczystości państwowe, rocznice a nawet happeningi z udziałem znanych artystów. To właśnie tego rodzaju wydarzenia są idealną okazją do promowania się wielu przedsiębiorstw, które zdecydują się partycypować w kosztach organizacji wymienionych imprez. Bycie sponsorem w tym wypadku wiąże się z możliwością kreowania pozytywnego wizerunku swojej firmy, a także docierania do dużej liczby potencjalnych klientów. W takich okolicznościach nie sprawdzą się zapewne wszystkie metody i narzędzia marketingowe, bowiem trudno jest zastosować ekskluzywne gadżety i katalogi reklamowe względem osób, które przyszły na imprezę w celach rozrywkowych. Idealnymi gadżetami pasującymi do opisanych okoliczności są natomiast kolorowe balony z nadrukiem firmowego logo. Mogą one występować w dwojakiej wersji. Pierwszą z nich są tradycyjne małe baloniki rozdawane najczęściej małym dzieciom. Wywołują uśmiech na dziecięcych buziach, a zabrane do domu przez pewien czas utrwalają w pamięci logo i nazwę firmy. Ten sposób reklamy sprawdza się niemalże w każdej branży. Oprócz przedmiotowych małych baloników, dużą popularnością cieszą się również duże stacjonarne balony z nadrukiem reklamowego hasła, logo firmy lub nazwy producenta.

Balony w galeriach handlowych

Galerie handlowe są miejscami zakupów, ale przede wszystkim centrami rozrywki. To właśnie w tych obiektach wielu ludzi spędza kilka godzin bawiąc się w klubach muzycznych, kinach, salach fitness, grając w bowling i bilard. Pozytywne emocje towarzyszące przebywaniu w galaretach handlowych wykorzystać można idealnie do promowania określonych produktów, bądź budowania pozytywnego wizerunku firm. W przedsięwzięciach reklamowych organizowanych w galeriach handlowych sprawdzają się opisane wcześniej kolorowe balony z nadrukiem, które rozdaje się głównie dzieciom. Podobną funkcję spełniają również smycze do kluczy, a także breloczki z nadrukami.

Tags: , , ,